#1 2010-01-19 18:02:42

lider

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 42
Punktów :   

Nie wiesz jak zacząć??

Najpierw idziesz do działu rozpoczęcie gry i wchodzisz do wątku zapisz się i tam jak nazwa wskazuje zapisujesz się. Po zapisaniu czekasz na jakiegoś admina i on ci robi Wstęp gry np. będzie miał nazwę Wstęp gry(i tutaj twój nick). Tam rozpoczniesz swoją przygodę. Po wstępie idziesz do miasta Eternia i kupujesz jakieś uzbrojenie możesz także zajść do karczmy tam są questy. Potem zakładamy swoją przygodę(sami robicie) nazwa wątku to wasz nick np piszecie szedłem i spotkałem.. i ja np mówię osę. I zaczyna się walka wy nie walczycie(trzeba ustawić inteligencje żeby postać sama się leczyła uzdrawiała manę i walczyła z gemu). Za wygraną walkę dostajecie exp a co lv 10punktów które rozdzielacie w statystykach(żeby je dodać wchodzicie w wątek statystyki i tam robicie sobie nowy temat nazwa to twój nick i tam piszecie co chcecie dodać ja wa wtedy zmieniam w sygnaturze jak macie 2lv to w tym samym wątku piszecie co dodać do czego). Z bossem walczycie sami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rymy.pun.pl www.zabkowiceslaskie.pun.pl www.esg.pun.pl www.samuraj-ogame.pun.pl www.dbxots.pun.pl